ما به سرویس و سرویس دادن عقیده نداریم بلکه بدنبال مشکل میگردیم تا برای اون راه حل ارائه کنیم! بله ما استارت‌آپ هستیم و با علاقه مفرط، روحیه استارت‌آپی مون رو حفظ خواهیم کرد.

راه حل های ما تنها محدود به استارت‌آپ ها و شرکتها نیست. ما مجموعه ای از راه حل های کارآمد رو برای کارجویان هم ارائه میکنیم تا به اونها در برنامه های توسعه فردی شون کمک کرده باشیم. بخشی از راه حل های ما شامل موارد زیر میشن:

برای کارفرمایان

سرویس استخدام:

تخصص ما پیدا کردن نیروهای با استعداد و براساس نیاز شماست. فقط کافیه که به ما بگین چه نیازی دارین. بقیه کارها در اسرع وقت انجام میشه تا شما وقت ارزشمندتون رو بر روی مسائل دیگه صرف کنین.

آموزش:

حس میکنین که خودتون و یا بچه های تیم نیاز دارن آموزش ببینن تا قوی تر باشن؟ ما بهترین انواع آموزش رو بهتون ارائه می‌کنیم که مطمئن بشین آموزش های لازم رو دریافت کردین! اگه دنبال مدل دیگه ای از آموزش هستین هم با ما تماس بگیرین تا شگفت زده بشین!

مشاوره منابع انسانی:

از وضعیت فعلی واحد منابع انسانی یا تیم خاص دیگه‌ای رضایت ندارین؟ مشکلات زیاد شدن و چالش ها پیچیده تر؟ یا شاید اصلا هیچ کاری در زمینه منابع انسانی نکردین و نمیدونین از کجا باید شروع بکنین؟…ما بطور کامل سازمان شما رو معاینه میکنیم و راه حل های مخصوص شما رو بکار میگیریم تا سریع‌تر و موفق‌تر از قبل باشین. ما میتونیم مشاور یا مربی شما باشیم و در کنارتون قرار بگیریم تا مطمئن بشیم بهتر از همیشه هستین.

منابع انسانی روی اتوپایلوت:

توی هر وضعیتی از کسب و کار خودتون که هستین نیاز هست که مطمئن بشین همه چیز مرتب و سرجای خودشه و شما در مسیر درست هستین. ما سیستم خلبان خودکار رو به شما معرفی میکنیم تا مطمئن بشین در مسیر درست رشد و پیشرفت قرار گرفتین و اشتباهی پرواز نمیکنین. با ما تماس بگیرین تا این سیستم رو براتون پیاده سازی کنیم!

نیاز خاص تری دارین؟

ما عاشق ارائه راه حل های مخصوص تر هستیم! با ما تماس بگیرین و بگین دقیقا چه چیزی مدنظرتونه.

برای کارجویان

کدوم مساله اصلی شماست: انتخاب شغل، تغییر یا ارتقا؟ شاید دغدغه شما به مسائل فعلی شما و همکارانتون یا رئیس تون بر میگرده. مسائل در یک چشم بهم زدن پیچیده میشن و باز کردن چنین کلافی قطعا کار سختیه…ما به عنوان مربی (کوچ) به شما کمک میکنیم در مسیر درست قدم بردارید و چشم انداز روشن تری برای آینده تون ایجاد کنید.

کارگاه های یادگیری:

“تغییری باش که می خواهی در جهان ببینی.”-گاندی

فقط شما نیستید که ایده هایی برای تغییر دنیا و ساختن دنیایی جدید دارید. همچنین شما تنها کسی نیستید که شانس محقق کردن ایده های بزرگش رو پیدا نکرده. شرکت در کارگاه های یادگیری، فرآیندی آهسته و تکاملی رو برای شما ایجاد میکنه تا برخلاف هرگونه میانبر، به بازبینی بهتر وضعیت خودتون بپردازین.

نیاز خاص تری دارین؟

منتظر تماستون هستیم تا بهترین راه حل رو ارائه بدیم!