Event, Events, HRMeetup, HRMeetupTehran

گزارش چهارمین رویداد HRMeetup

چهارمین رویداد HRMeetup در روز 4 تیرماه با موضوع پر اهمیت “تبعیض، آزار و اذیت در محل کار” در شتابدهنده دیموند برگزار شد.

این موضوع پر اهمیت که تا به حال آن طور که شایسته است در کشور به آن پرداخته نشده، در این رویداد توسط 2 سخنران و همچنین خبرگان منابع انسانی به بحث گذاشته شد.

سخنران نخستین پنل، جناب آقای سید رضا موحدی موسس شرکت زفره، سرمایه‌گذار و موسس استارت‌آپ پوینتی بودند که با موضوع “زمانی برای حضور آدمهای عجیب غریب در تیم” به بیان تجربیات موفق خود در جذب و تیم سازی از میان افراد توانخواه و همچنین دیگر قشرهای در اقلیت پرداختند که از طرف مخاطبین بسیار مورد توجه قرار گرفت.

سخنران بعدی، جناب آقای امیرحسین راه‌داری موسس گروه تحقیقاتی پایداری USERN، با موضوع “کسب و کار مسئولانه، پایان آزار در محل کار” به بررسی تجربیات به روز شرکت ها در حوزه تبعیض، آزار و اذیت در محل کار پرداختند و نکات بسیار جالب توجهی را به اشتراک گذاشتند.

در ادامه میزگردی با حضور خبرگان و متخصصین موضوع تبعیض، آزار و اذیت در محل کار شکل گرفت و به طرح موضوعات مرتبط پرداخته شد. این میزگرد که با حضور سرکار خانم‌ آرمینه چاریک مدير منابع انسانی شركت های گروه كناف در ايران و همچنین جناب آقای پیمان دیانی معاون پیشین توسعه سرمايه انسانی شركت مخابرات ايران، مشاور و مدرس دوره های بين المللی مديريت منابع انسانی برگزار شد، مباحث فوق العاده ارزشمندی در خصوص چگونگی روبرو شدن با موارد تبعیض، آزار و اذیت در محل کار از طرف کارمند و کارفرما و همچنین راه های کاهش این موضوع در شرکت ها به بحث گذاشته شد.

چهارمین رویداد هیجان انگیز HRMeetup در حالی به پایان رسید که طرح موضوع تبعیض، آزار و اذیت در محل کار برای نخستین بار در ادبیات منابع انسانی ایران به بحث گذاشته شد و مباحث و تجارب بسیار ارزشمندی در آن مطرح شد. ما امیدواریم که شروع بحث در این حوزه، با همراهی بیشتر ذینفعان بازار کار در ایران روبرو شود و در آینده نزدیک مباحث بیشتری در این خصوص را شاهد باشیم.


مطالب و گزارش های رویداد HRMeetup را مطالعه کنید!

عکس ها، ویدئو، پادکست و آخرین اخبار HRMeetup را به ترتیب در Instagram، آپارات، شنوتو و Telegram، دنبال کنید!

در رویداد شرکت کنید!

شکست و یا موفقیت به یاد موندنی ای داشتین؟! سخنران بعدی ما باشید!

استارت‌آپ حوزه HR هستید؟ خودتون رو معرفی کنید!

داوطلب همکاری در برگزاری رویداد هستید؟ به تیم جذاب ما بپیوندید!

اسپانسر این رویداد خاص باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *