Event, HRMeetup, HRMeetupTehran

گزارش سومین رویداد HRMeetup

سومین رویداد HRMeetup در ایران، با نخستین بارش سنگین برف در پایتخت روبرو شد که به موجب آن کلیه مراکز دانشگاهی در 9 بهمن تعطیل شد. با اینحال، چیزی از اراده ما و شرکت کنندگان عزیز مشتاق کم نشد و دست آخر HRMeetup در 18 بهمن در شتابدهنده دیموند مستقر در دانشگاه تهران برگزار گردید.

موضوع سومین رویداد HRMeetup، چالش‌های استخدام کردن و استخدام شدن در استارت‌آپ ها بود که توسط 3 سخنران و موضوعات مرتبط با موضوع رویداد به بحث گذاشته شد.

سخنران اولین پنل، سرکار خانم حدیثه خرمی مدیر منابع انسانی شرکت بیسفون، با موضوع “جذب واکنشی استعدادها”، نکات بسیار مهمی در خصوص این رویکرد جدید مباحث استخدامی را با شرکت کنندگان به اشتراک گذاشتند و به شرح تجارب موفق خود در شرکت بیسفون پرداختند.

در ادامه جناب آقای امیرحسین حسینی پژوه  مدیر عامل استارت‌آپ می‌بریم، موضوعی با عنوان ” از هیچ ستاره شویم” را ارائه نمودند و در این پنل به شرح اقدامات و تجارب منحصر به فرد خود در استارت‌آپ می‌بریم و مقابله با چالش های مربوط به استخدام و تیم سازی پرداختند.

سخنران بعدی، سرکار خانم مهسا رجبی اسلامی مدیر منابع انسانی شرکت کارگزاری سرمایه گذاری ملی ایران با عنوان جذاب “لطفا منو استخدام نکنین!” اقدام به طرح تجارب منحصر به فرد خود در کسوت مدیر منابع انسانی ای که گاهاً در کسوت کارجو با موارد عجیبی در پروسه استخدام از سوی کارفرمایان روبرو می شدند، پرداختند.

در ادامه میزگردی با حضور خبرگان و متخصصین موضوع استخدام شکل گرفت و به طرح موضوعات مرتبط پرداخته شد. این میزگرد که با حضور سرکار خانم‌ها، آناهیتا متولی بنیانگذار و مدیر‌عامل آناناس‌جاب، نغمه مصطفوی هم‌بنیانگذار و مدیر‌عامل کاربانک و همچنین جناب آقای داریوش دهستانی بنیانگذار و مدیر‌عامل HRStartup به عنوان مجری پنل برگزار شد، مباحث بسیار مهم و چه بسا جنجالی حوزه استخدام از دید کارجو و کارفرما به بحث گذاشته شد که با استقبال بسیار خوب شرکت کنندگان روبرو گردید.

سومین رویداد هیجان انگیز HRMeetup در حالی به پایان رسید که بسیاری از مباحث و تجارب به اشتراک گذاری شده بقدری نو، بدیع، ابتکاری و خلاقانه بودند که باعث بالا گرفتن بحث گروهی بین شرکت کنندگان آشنا به رویکردهای کلاسیک و روتین منابع انسانی و طرف مقابل گردید و در ادامه به غنای این رویداد از طریق مبادله نظرات طرفین منجر شد.

هدف HRMeetup که اشاعه تجارب، آرا، افکار و ایده های نو در منابع انسانی استارت‌آپ هاست در این رویداد کاملا محقق گردید و با رضایت بالای مخاطبین شرکت کننده همراه شد.


مطالب و گزارش های رویداد HRMeetup را مطالعه کنید!

عکس ها، ویدئو، پادکست و آخرین اخبار HRMeetup را به ترتیب در Instagram، آپارات، شنوتو و Telegram، دنبال کنید!

در رویداد شرکت کنید!

شکست و یا موفقیت به یاد موندنی ای داشتین؟! سخنران بعدی ما باشید!

استارت‌آپ حوزه HR هستید؟ خودتون رو معرفی کنید!

داوطلب همکاری در برگزاری رویداد هستید؟ به تیم جذاب ما بپیوندید!

اسپانسر این رویداد خاص باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *