Gamification, Training, آموزش, آموزش کارکنان, گیمیفیکیشن

گیمیفیکیشن برای آموزش کارکنان شما

همونطور که میدونین، گیمیفیکیشن سعی داره که بتونه شرایط جذاب و لذت بخشی رو از طریق بازی سازی فراهم بکنه تا افراد با لذت، کاری رو انجام بدن و همزمان آموزش های لازم رو هم دریافت بکنن.

چرا به بازی ها خیلی علاقه داریم؟ جواب سوال خیلی ساده است: چون سرگرم کننده هستند! همه ما تجارب شیرینی از این موضوع داریم.

ولی ارتباط این موضوع با آموزش کارکنان شما چیست؟…امروزه شرکتها با مشکلات عدیده ای در خصوص نگهداشت، توسعه و انگیزش نیروها روبرو هستند. یکی از آخرین راه حلهای کارآمد در این حوزه ها گیمیفیکیشن است.

مفتخریم که اعلام کنیم با همراهی معتبرترین شرکت بین المللی ارائه دهنده آموزشهای سازمانی در دنیا، ارائه این سرویس در ایران به صورت گیمیفیکیشن آفلاین (در محل مدنظر شما) و یا آنلاین فراهم شده است. به شرکت کنندگان پس از پایان بازی ها، گواهینامه بین المللی نیز ارائه خواهد شد. در حال حاضر دوره های آموزشی برای منابع انسانی، مدیریت عمومی و بازاریابی در دسترس هستند که آخرین دانش این حوزه ها رو به کارکنان شما منتقل میکنند.

مطلب دیگه اینکه علاوه بر کارآمدی بالای این دوره ها، هزینه های مربوطه نیز نسبت به موارد مشابه و سنتی بسیار پایینتر هستند. مزیتهای بسیار زیادی در مورد این دوره ها وجود داره که در صورت تماس برای شما ارائه خواهد شد.

در صورت تمایل به شرکت در این دوره ها و یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

پی نوشت: این دوره ها تنها برای شرکت ها و یا تیم های کسب و کار طراحی شده اند و قابل ارائه به صورت فردی نیستند. در صورتی که این موضوع رو برای دوستانتون هم جذاب یافتید اونها رو هم مطلع کنین!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *